ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ СТАТИСТИКИ
У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ
   
Діяльність Головного управління
Оновлено: 07.04.2023 14:03

Умови надання статистичної інформації

Головне управління статистики у Кіровоградській області здійснює підготовку та поширення статистичної інформації відповідно до плану державних статистичних спостережень. Статистична інформація, яка розміщена на офіційному веб-сайті Головного управління статистики у Кіровоградській області (www.kr.ukrstat.gov.ua), є доступною та відкритою для всіх користувачів без будь-яких обмежень і не потребує спеціального дозволу для її отримання. Разом з тим, у разі її використання користувач повинен обов’язково робити посилання на джерело інформації: “За даними Головного управління статистики у Кіровоградській області”.

Статистичну інформацію, підготовка якої не передбачена планом державних статистичних спостережень юридичні та фізичні особи можуть замовити на платній основі. Повний перелік статистичних публікацій, підготовку яких здійснює Головне управління статистики, можна переглянути у Переліку статистичних видань.
Надання статистичної інформації на платній основі органами державної статистики здійснюються відповідно до статті 24 Закону України “Про державну статистику” та постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Положення про проведення статистичних спостережень на платній основі” від 8 листопада 2000 року №1659 (зі змінами).

Для оформлення замовлення щодо отримання необхідної статистичної інформації потрібно надіслати лист-запит складений у довільній формі:

   поштою – Головне управління статистики у Кіровоградській області, Україна, 25009, м.Кропивницький, вул. Соборна, 7А

   електронною поштою – gus@kr.ukrstat.gov.ua

   факсом – (0522) 33 32 40

У запиті необхідно чітко зазначити запитувану інформацію, визначити її деталізацію (за видами діяльності, містами і районами тощо) вказати період (або на яку дату), за який потрібно надати дані, а також обов’язково вказати:

   для юридичних осіб-замовників інформації – назву, адресу підприємства, організації, установи та телефон контактної особи;

   для фізичних осіб – прізвище, адресу, контактний телефон особи-замовника.

Реквізити для оплати послуг:

   одержувач – Головне управління статистики у Кіровоградській області
   Код: 02360926
   Р/р UA118201720313241003201002673
   Банк: ДКСУ, м.Київ

Головне управління статистики не є платником податку на додану вартість.

У разі виникнення питань стосовно замовлення та отримання статистичної інформації необхідно звертатися до відділу поширення інформації та комунікацій: 33 30 50;  050 341 12 52.
 
© Головне управління статистики у Кіровоградській області