ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ СТАТИСТИКИ
У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ
    
Оголошення
Оновлено: 06.11.2019 13:49
Шановні респонденти!
Головне управління статистики у Кіровоградській області повідомляє, що у зв’язку із закриттям відділів статистики у Голованівському, Долинському, Знам'янському, Маловисківському, Новоукраїнському, Олександрійському, Світловодському районах та секторів статистики у Бобринецькому, Гайворонському, Добровеличківському, Новоархангельському та Петрівському районах з 1 січня 2020р. необхідно подавати статистичну та фінансову звітність в електронному вигляді або до Головного управління статистики у Кіровоградській області за адресою: м. Кропивницький, вул. Соборна, 7А.

До відома респондентів, які у 2019 році подають статистичну звітність за формою № 1-ПВ (квартальна) «Звіт з праці» детальніше.

Економічна освіта, що випереджає час!
Національна академія статистики, обліку та аудиту – державний вищий навчальний заклад ІV рівня акредитації, запрошує вас на навчання для здобуття вищої освіти. Навчання в академії – це якісна економічна освіта за європейськими стандартами: отримання ступеневої професійної освіти за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавр, спеціаліст та магістр. Якщо ви бажаєте отримати якісну економічну освіту за європейськими стандартами і в подальшому високооплачувану роботу та перспективу професійного кар’єрного зросту, приєднуйтесь до лав студентів Академії! Більше інформації.

Шановні користувачі! Для ознайомлення на веб-сайті Держстату розміщено узагальнену інформацію стосовно очікування підприємств щодо перспектив розвитку їх ділової активності року за підсумками розробки державного статистичного спостереження “Обстеження ділової активності підприємств”, яке проводиться з метою з’ясування думок керівників підприємств щодо змін економічного стану підприємства та очікуваних перспектив його розвитку.

      

© Головне управління статистики у Кіровоградській області